Kurumsal

Müşteri Hizmetleri
+90 312 354 79 36
11 +
Yıllık Deneyim
Neden Avrasya?

Avrasya Ankara Demir

Avrasya Ankara Sac Profil Demir Çelik ve Yapı Malzemeleri yıllardır sektör de sattığı bütün mamullerin kalite sertifikalarını ve kimyasal analiz belgelerini müşterilerine temin etmektedir. Sahip olduğu ticari beceri ve güçlü finansmanıyla sektörde güvenin ve kalitenin simgesi olmuştur.

Stok gücümüz ile her çeşit ürüne anında cevap verebilme yeteneğine sahip olan firmamız her dönem tercih sebebidir.

Firmamız yıllardır en uygun ve kaliteli ürünleri en hızlı şekilde imalatçılara ulaştırma işini başarıyla yerine getirmiştir. Amacımız bu başarıyı uzun yıllar daha devam ettirmektir.

  • Ürün Çeşitliliği
  • 11 Yıllık Tecrübe

Misyonumuz

İş güvenliğinden ve kaliteden taviz vermeyen disiplinli yönetim anlayışımız, ile ülkemiz ekonomisine katma değer yaratıyoruz. Kaliteli malzeme, uygun fiyat, karşılıklı güven; Avrasya Ankara olarak, sizlerden aldığımız güç ve cesaretle, işimize duyduğumuz tutkuyla çok daha uzun yıllar ülkemize ve dünyaya hizmet vermeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ilkesinden vazgeçmemek ve bunlara bağlı olarak müşterilerimizin aklına gelen ilk tedarikçi olmak.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sizi Hemen Arayalım